אודות רגודו

נעים להכיר 👋, אנחנו רגודו.
אנחנו פותחים לכם אפשרויות חדשות בהדרכת העובדים שלכם.

תומכים בצמיחה של הארגון שלכם

מזל טוב. הארגון שלכם צומח והגיע הזמן להדריך את העובדים ולנהל את מחזור ההדרכות. פעמים רבות אנו מגלים שהפתרון שבחרנו פשוט אינו מתאים לצרכים הארגוניים. לעיתים הוא מורכב מדיי, דורש התעסקות אינסופית בניהול או פשוט יקר מדי.
מערכת הדרכות לארגונים של רגודו נותנת לכם את המענה הכי טוב לצרכים שלכם. המשימה שלנו היא לאפשר לכל ארגון להדריך את עובדיו. אנחנו מספקים חוויית למידה איכותית, פשוטה ונעימה הן למודרך והן למנהל המערכת, וכל זאת במחיר תחרותי ומפתיע.
אנחנו משקיעים מאמץ מתמשך כדי לספק לכם מערכת למידה קלה לשימוש שתיתן לכם מענה לכל מה שאתם צריכים כדי להדריך את העובדים שלכם. נאמר זאת בפשטות, רגודו מאפשרת לארגון שלכם לצמוח.

העקרונות שלנו

תמיכה

אין על התמיכה הטכנית שלנו. הצוות של רגודו נותן מענה אדיב, מהיר ומדויק על מנת לפתור כל נושא שעולה. בנוסף, אנחנו מלווים כל לקוח ועוזרים לכם להתחיל להדריך את העובדים מההתחלה ועד שאתם עומדים על הרגליים בעצמכם.

שיפור תמידי

פתרון טוב יותר עבורכם. אנו משקיעים את כל כולנו להיות טובים יותר בכל רגע ובכל גרסה שאנו משחררים. הניסיון שלנו והשיפור המתמיד מביאים לכם מערכת הדרכה בשלה ומעולה ותכנים נעימים ונוחים שנותנים לכם את הערך הכי טוב שאפשר למצוא בשוק.

פשטות

מוטו מרכזי שמוביל את התכנון של הפתרון שלנו הוא Keep It Simple. מערכת ההדרכה שלנו פשוטה ואינטואיטיבית. התכנון של חוויית הלקוח מתמקד ביכולת של מנהל הדרכה להתחיל להדריך עובדים במהירות. הפשטות שהוטמעה כאסטרטגיה במערכת תחסוך לכם הרבה זמן וכסף.

הקשבה ללקוחות

כולנו אוזן. הרצונות שלכם ממערכת למידה שתתמוך בצמיחה הארגונית הם הבסיס לפיתוח מערכת הלמידה שלנו. הקשר שלנו עם הלקוחות והצרכים שהועלו ממנהלי המערכת והמודרכים מוצאים את דרכם באופן עקבי למפת הדרכים לפיתוח המוצר שלנו.