לומדת אבטחת מידע

הדרכת מודעות עובדים באבטחת מידע וסייבר

לומדת אבטחת המידע והסייבר נועדה להעניק לעובדים כלים מעשיים להתמודדות עם איומי אבטחת המידע והסייבר השונים אשר הם עלולים להיתקל בהם במהלך עבודתם.

לכל ארגון יש מידע המוגדר כחסוי מסיבות שונות. בדרך כלל הגישה למידע זה מוגבלת על ידי הארגונים לאנשים המורשים בלבד. יחד עם זאת, בעידן הטכנולוגי שאנו חיים בו, גניבת מידע וחדירות למחשוב הארגוני הפכו להיות אירועים שכיחים, והסיבה המרכזית המובילה לאירועים אלה היא חוסר מודעות עובדים לנושא אבטחת המידע. שמירת המידע הארגוני מתחילה במודעות העובדים, ומכאן נובע הצורך להדריך את העובדים בידע יישומי שיסייע לשמירה מפני איומי אבטחת מידע וסייבר.

להדרכת המודעות לאיומי אבטחת מידע וסייבר של רגודו יתרונות רבים. היא מתאימה לכל ארגון, קטן, בינוני או גדול. הלומדה עוזרת להגברת מודעות העובדים לאיומי אבטחת המידע השונים והיא משיגה את המטרות הבאות:

הלומדה פותחה ואושרה על ידי חברת ייעוץ מקצועית העוסקת בתחום אבטחת המידע והסייבר.

לומדת אבטחת מידע
לומדת אבטחת מידע​

הדרכת מודעות עובדים באבטחת מידע וסייבר -
למי זה מתאים ?

לומדת מודעות עובדים באבטחת מידע וסייבר מספקת מענה לארגונים גדולים, בינוניים וקטנים המעוניינים להעלות את מודעות עובדיהם וללמד אותם לזהות את האיומים הבסיסיים המהווים גורם סיכון לארגון.
אנחנו מספקים חבילת למידה שמחולקת ל3 לומדות: אבטחת מידע , דגשי אבטחת מידע לעבודה מרחוק ולומדה בנושא הנדסה חברתית ופישינג. לומדה בנויה מסרטוני אנימציה קצרים, נעימים ונוחים לצפייה אשר העובד יכול לצפות בהם ממחשב או ממכשיר נייד מכל מקום ובכל זמן. בין הסרטונים מוצגות שאלות לגבי תרחישים שונים שהמודרכים נדרשים לענות עליהן ובכך מטמיעים את הנושאים ומסייעים ללמידה אפקטיבית של התוכן. הלומדה תומכת בארגונים רב לאומיים ונגישה בשפות הבאות: עברית, אנגלית, ערבית, ספרדית ופורטוגזית.

מה כוללת לומדת המודעות לאבטחת המידע והסייבר?

כמה פשוט להדריך עם רגודו ?

השארת פרטים באתר

שיחת טלפון קצרה כדי שלא נבזבז את זמנכם

הדגמה או התנסות עצמית לבחירתכם

הקמה מהירה ללא כל התקנת תוכנה או עבודת IT

פצת לומדת אבטחת המידע לעובדים תוך דקות

דרישות החוק בנושא הדרכת אבטחת מידע

ההדרכה מספקת למענה לדרישת ההכנה להסמכה לתקן ה-ISO27000 להדרכת עובדים למודעות באבטחת מידע והסייבר עם דגש על נושא הפישינג. בנוסף, הדרכת אבטחת המידע והסייבר מתאימה לתקנות משרד המשפטים והרשות להגנת הפרטיות בנושא פעילות הדרכה תקופתית לבעלי הגישה וההרשאות למאגרי המידע הארגוניים.
דוחות המערכת מספקות גם תמונה לגבי נקודות שהיו פחות ברורות למודרכים כך שהממונה האחראי יוכל להתייחס לכך ואף להוסיף דגשים והתאמות באופן עצמאי להדרכות המובנות (ניתן לערוך ולשנות לפי שיקולכם).

היתרונות הבולטים של הדרכות רגודו