לומדת בטיחות במשרד

לומדת בטיחות וגהות במשרד

ללומדת בטיחות וגיהות של רגודו יתרונות רבים. היא מתאימה לכל ארגון, קטן, בינוני או גדול. הלומדה מאפשרת לארגון להדריך את העובדים כחלק מדרישות החוק והתקנות בנושא בטיחות וגיהות במשרד ומשיגה את המטרות הבאות:

הלומדה פותחה ואושרה על ידי מומחה לבטיחות.

בטיחות במשרד
בטיחות במשרד

הדרכת בטיחות במשרד -
למי זה מתאים ?

הדרכת בטיחות לעובדים במשרד מספקת מענה לארגונים גדולים, בינוניים וקטנים ומהווה כלי באמצעותו ממלא הארגון את חובתו על פי חוק ע"י הדרכת העובדים במידע רלוונטי לגבי הסיכונים בסביבת העבודה המשרדית. ההדרכה מאפשרת לעובד ללמוד מהי ההתנהגות המצופה ממנו, וכיצד ינהג באופן בטיחותי על מנת לחזור הביתה בריא ושלם. קיימות שתי לומדות לרשותכם: בטיחות במשרד ולומדת בטיחות לעובדי נקיון.
הלומדה בנויה מסרטוני אנימציה קצרים, נעימים ונוחים לצפייה אשר העובד יכול לצפות בהם ממחשב או ממכשיר נייד מכל מקום ובכל זמן. בין הסרטונים מוצגות שאלות לגבי תרחישים שונים שהמודרכים נדרשים לענות עליהן ובכך מטמיעים את הנושאים ומסייעים ללמידה אפקטיבית של התוכן.

מה כוללת הלומדה לבטיחות במשרד?

כמה פשוט להדריך עם רגודו ?

השארת פרטים באתר

שיחת טלפון קצרה כדי שלא נבזבז את זמנכם

הדגמה או התנסות עצמית לבחירתכם

הקמה מהירה ללא כל התקנת תוכנה או עבודת IT

הפצת הלומדה לבטיחות במשרד לעובדים תוך דקות

דרישות החוק בנושא בטיחות במשרד

החוקים העיקריים הם פקודת הבטיחות בעבודה  התש"ל– 1970, זאת ועוד למעלה מ-40 תקנות שמטרתם הינה לקדם את התודעה בנושאים רבים הקשורים לבטיחות ובריאות העובד בסביבת העבודה.

מערכת ההדרכה מספקת לממונה בטיחות בארגון בכל רגע, תמונה מלאה של השלמת ההדרכות על ידי כל העובדים החייבים בהדרכה על פי חוק.

דוחות המערכת מספקות גם תמונה לגבי נקודות שהיו פחות ברורות למודרכים כך שהממונה האחראי יוכל להתייחס לכך ואף להוסיף דגשים באופן עצמאי להדרכות המובנות (ניתן לערוך ולשנות לפי שיקולכם).

היתרונות הבולטים של הדרכות רגודו